Maj 22

Konkurs odbędzie się dziś, 22  maja 2019r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

L.p.

Imię i nazwisko

Szkoła

1

Szymon Leszczewski

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

2.

Maciej Mieczkowski

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

3.

Grzegorz Popławski

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

4.

Maciej Wesołowski

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

5.

Gabriela Ramotowska

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży

6.

Mateusz Rypel

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży

7.

Zuzanna Święćkowska

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie

8.

Kamil Rutkowski

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie

9.

Daniel Sarnacki

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie

10.

Aleksander Rorbach

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie

11.

Asteria Żochowska

Szkoła podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem

12.

Bartosz Janczewski

Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży

13.

Alicja Magdalena Skowrońska

Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży

14.

Natalia Wojciechowska

Szkoła podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem

15.

Martyna Mroczkowska

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

16.

Hubert Andrzejczyk

 

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

17.

Krystian Zawalich

 

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

18.

Martyna Dąbrowska

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

19.

Oliwier Mieczkowski

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

 

20.

Aleksandra Duda

Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży

 

21.

Angelika Świerczewska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach

22.

Julia Filipkowska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach

23.

Szymon Świerszcz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach

24.

Wiktor Lemański

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży

25.

Klaudia Nasiadko

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży

26.

Jakub Just

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży

27.

Zofia Hryniewicz

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży

28.

Adrian Wiszowaty

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

29.

Michał Szyszko

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

30.

Maksymilian Kucharski

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

31.

Wiktor Michalak

 

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

32.

Konrad Białecki

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

33

Natalia Bieniek

Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży

 

Organizator konkursu

Jadwiga Tomaszewska

Zostaw komentarz

Uwaga: Komentarze są moderowane, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby kilkukrotnego wysyłania komentarz.