Kwi 8

Słowo od autorów… :

Witamy serdecznie,

Prezentowany film został zrealizowany w ramach projektu Zapalam świeczkę, bo… [*] Katyń 2010 (skrót K10) przez grupę networkingową Virtual Polish Community.

Wsparcia udzieliły nam polskie instytucje państwowe, organizacje partnerskie i osoby indywidualne, którym serdecznie dziękujemy.

Głównym zamierzeniem naszego filmu jest upamiętnienie ofiar mordu katyńskiego. Wierzymy, że wiedza o tamtych wydarzeniach uwrażliwi nas i przyszłe pokolenia, aby podobna sytuacja nigdy już nie miała miejsca w przyszłości.

Internauto, jeśli identyfikujesz się z ideą filmu i z naszymi intencjami, to podziel się informacją o naszym projekcie poprzez przesłanie linku http://www.youtube.com/user/VPCnetwor…
używając opcji „share with oraz wklejenie go na rożne portale społecznościowe (Facebook, Nasza Klasa,..), fora i strony internetowe.

Możesz również rozesłać plik-zaproszenie do wzięcia udziału w inicjatywie K10 (PDF), pobierając go z naszej czytelni VPC. Wystarczy kliknąć na link https://sites.google.com/site/virtual… i pobrać plik.

Jeśli dysponujesz lub wiesz o materiałach związanych tematycznie, umieszczonych na YouTube, to poinformuj nas o tym wysyłając „odpowiedz filmową do naszego filmu K10.

Możesz również przesłać swoje relacje wideo, zdjęcia lub wywiady audio (w formacie mp3/mp4), które mogą posłużyć do zmontowania kolejnych filmów, prezentujących tegoroczne obchody rocznicy z rożnych zakątków świata.

Więcej informacji o projekcie K10 oraz wzięciu w nim udziału możecie Państwo przeczytać na stronie: https://sites.google.com/site/zapalam…

Zachęcamy do umieszczania swoich komentarzy pod filmem oraz zapalenia „wirtualnej świeczki pamięci [*].

W związku z apolitycznością organizacji apelujemy o niezamieszczanie komentarzy zawierających treści propagujące rasizm, faszyzm, ksenofobię, nacjonalizm oraz wszelkiego rodzaju nienawiść, gdyż będą one natychmiast usuwane.

Wszystkie komentarze wymagają naszej akceptacji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, zapoznania się z naszą działalnością oraz projektami.
Potrzebne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej:http://virtualpolishcommunity.org/

Pozdrawiamy,
VPC

Zostaw komentarz

Uwaga: Komentarze są moderowane, przez co Twój komentarz może nie wyświetlać się od razu. Nie ma potrzeby kilkukrotnego wysyłania komentarz.